Namų šiltinimas,termoviziniai matavimai ir konsultacijos

Namų šiltinimas

#

Mus draudžia Lietuvos draudimas

 

#

Tel.: 865360099

Apie mus

Mūsų įmonė namų šiltinimo veiklą pradėjo prieš 8 metus. Tada dirbome šiltinimo bendrovėje, o metams bėgant, pajutome, kad mums trūksta žinių ir tobulėjimo. Tuomet mums kilo idėja - įsteigti savo įmonę ir ją puoselėti. Pradžia buvo tikrai sunki, nes darbuotojų buvo tik du ir jie turėjo atlikti visus darbus. Tačiau kiekvienais metais mūsų kolektyvas plėtėsi ir visi pradėjome užimti sau tinkamas vietas.

Šiuo metu įmonėje dirba 30 darbuotojų, pradedant nuo direktoriaus, statybos aikštelės darbuotojų, vadybininkų, buhalterijos skyriaus, vairuotojų,  sandėlininkų. Ir taip kasmet mūsų kolektyvas auga, kalbant ne tik apie kiekybę, bet ir kokybę.
Nuolat dalyvaujame naujuose ir įdomiuose mokymuose, seminaruose tobulinam savo žinias ir domimės naujausiomis technologijomis.
Įmonės pavadinimas simbolizuoja tikėjimą ir aukštą paslaugų kokybę.
Šiuo metu užsiimame ne tik namų fasado šiltinimu ir konsultacijomis, bet ir atliekame termovizinius matavimus, ataskaitas, termoputomis užpildome namų oro tarpus, komplektuojame kokybiškas šiltinimo medžiagas. 
 
Mūsų devizas: didžiausia vertybė klientas ir jo norų įgyvendinimas, malonūs tarpusavio santykiai, supratinguma. Šie dalykai mums padeda įsigilinti į kliento isivaizduojamus rezultatus bei jų realizavimą
 
Mūsų įmonės stiprybė : pasitikėjimas ir didelis dėmesys mūsų klientams!