Namų šiltinimas,termoviziniai matavimai ir konsultacijos

Namų šiltinimas

#

Mus draudžia Lietuvos draudimas

 

#

Tel.: 865360099

Šiltinimas į oro tarpus termoputomis

Vykstant šilto ir šalto oro cirkuliacijai susidaro didelis slėgis. Jei pastate yra nesandarių vietų, per plyšius visas oras išeina į lauką ir šiluma yra nebesulaikoma. Tai lemia didelius namo šildymo kaštus. Norint to išvengti, reikia visus tarpus užpildyti putų pavidalo medžiaga – termoputomis.
 
Kaip vyksta namo šiltinimas į oro tarpus?
Dvisluoksnės sienos gali būti apšiltinamos vos per 1-2 dienas. Tačiau šio darbo patys atlikti negalite – tam reikia profesionalaus meistro. Mūsų įmonė šildo gyvenamuosius namus termoputomis „Wall-Foam“.

Proceso metu į sienas yra išgrežiamos nedidelės skylutės. Specialia pūtimo įranga bei slėginiu principu įpučiama termoputa hermetiškai užpildo tarpus. Pabaigę darbus, darbininkai skylutes užpildo specialiu skiediniu, jei reikia panaudoja pigmentinius ar fasadinius dažus. Išdžiūvus medžiagoms nelieka gręžimo žymių, todėl siena nelieka pažeista nei mechaniškai nei vizualiai.

Sienos sulaiko ir neleidžia šilumai prasiskverbti į lauką. O būtent tai ir norime pasiekti mes visi, kai šiltiname namus.

Kaip ir buvo minėta, apšiltinimas trunka labai trumpai, bet tai priklauso ir nuo Jūsų pastato dydžio ir nuo kitų veiksnių, pavyzdžiui, lengvos prieigos prie sienų.
 
Kodėl termoputos?
Verta paminėti, kad šis šiltinimo būdas yra labai ekologiškas ir ekonomiškas sprendimas. Termoputos „Wall-Foam“ yra gaminamos iš Norvegijoje gaminamų sudedamųjų dalių. Norvegijoje klimatas yra gana atšiaurus, kas įrodo, jog šios termoputos yra dar geriau tinkamos Lietuvoje dėl savo patvarumo ir efektyvumo. Kiekvienas vartotojas, kuris šiltinosi namus su termoputomis, gali patvirtinti, kad ženkliai sutaupė šildymo sąskaitas.

Privalumai:
  1. Padidėja pastato sandarumas, nes termoputomis yra užpildomi visi tarpai, net ir mikro įtrūkimai. Dėka gero sandarumo, pagerėja šilumos vartojimo efektyvumas namuose.
  2. Termoputos leidžia sienoms kvėpuoti ir nesulaiko drėgmės.
  3. Nesiveisia graužikai ir vabzdžiai.
  4. Gaisro atveju yra sustabdomas ugnies plitimas ir Jūsų namai, kaip ir Jūs patys, esate apsaugomi. Taip yra todėl, kad termoputos yra atsparios ugniai.
  5. Termoputos yra aplinkai draugiška, ekologiška medžiaga.
  6. Po šiltinimo darbų, Jums yra įteikiamas garantinis sertifikatas. Kas įrodo, patrauklų šios medžiagos ilgaamžiškumą.
 
Susisiekite su mumis ir mes apšiltinsime Jūsų namus greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą. Esame visada pasirengę apžiūrėti pastatą ir konsultuoti Jus visais klausimais.