Namų šiltinimas,termoviziniai matavimai ir konsultacijos

Namų šiltinimas

#

Mus draudžia Lietuvos draudimas

 

#

Tel.: 865360099

Šiltinimas iš išorės polistirolu

Jei galvojate apie namų šiltinimą, galite būti tikri, kad tai bus pats protingiausias Jūsų priimtas sprendimas. Šiuo metu apšiltinimo kainos yra vienos palankiausių, todėl geriausias metas veikti  yra būtent dabar. Yra keletas namų šiltinimo būdų, o privalumų – dar daugiau: praktiškas pinigų investavimas, sumažėjusios šildymo kainos, šiltesni ir jaukesni namai, produktyviai naudojama namų energija, išaugusi aplinkosauga.
Vienas iš populiariausių ir geriausių namų šiltinimo būdų yra fasadų šiltinimas polistirolu. Kitaip dar vadinamu polistireniniu putplasčiu.

Ši medžiaga turi puikias technikes savybes ir daug privalumų, kuriuos dabar ir aptarsime:1.     
Gamyba. Vaizdiškai žiūrint, polistirolas atrodo kaip daug tuščių, sujungtų tarpusavyje granulių. Taip ir yra, nes net 98 % jį sudaro oras ir  tik 2 % polistirenas. Polistirenas yra gaminamas iš stirolo ir pentano. Stirolas – tai bespalvis skystys, gaminamas iš naftos. O pentanas yra sotusis angliavendinis, kuris susideda iš metano bei propano. Polistirenas turi savybę – nedegti. Taip yra dėl degumą slopinančio priedo – heksabromciklododekano. Lietuvoje mes gaminame polistireninį putplastį naudodami šią medžiagą, nes kitaip gaminti tiesiog yra draudžiama.

2.      Atsparumas ir savybės. Polistireninis putplastis yra lengva medžiaga ir turi puikias savybes šilumai izoliuoti. O taip pat, jis yra labai stiprus mechaniškai, lyginant su kitomis izoliacinėmis medžiagomis, nes dažnai tenka susidurti su gniuždomąją apkrova. Tai puikiai įrodo atlikti bandymai: sienos apšiltintos polistireniniu putplaščiu ir nutinkuotos plono sluoksnio tinku, užtikrina gerą fasado įrengimo kokybę.
Polistirenas yra atsparus pelėsiams ir daugeliui cheminių medžiagų.
Polistireninis putplastis yra degi medžiaga, kuri esant 100 laipsnių temperatūrai ima minkštėti ir galiausiai išsilydo. Ši medžiaga, gaminama kartu su degimą mažinančiais priedais ir turi 374 laipsnių temperatūrą. Todėl esant žemesnei temperatūrai, nei buvo paminėta, nesusidaro jokios degios dujos. Produktai gali užsidegti tik tada, jei susiliečia su paviršiais, kurie turi 450-500 laipsnių temperatūrą. Todėl galima būti ramiems, jog polistireninis putplastis savaime tikrai neužsidegs, esant mažesnei nei 450 laipsnių temperatūrai.

Polistireninis putplastis neskleidžia jokių tirpių medžiagų, neteršia požeminių vandentiekių, nes jis netirpsta vandenyje. Taip pat jis nesuyra, nepūna ir nėra radioaktyvus.

3.      Technologija. Polistireninis putplastis turi daugybę panaudojimo galimybių ir yra populiarus todėl, kad ne tik nepūva ir neirsta, bet ir ilgai nesensta. Priklausomai nuo Jūsų pastato konstrukcijos, šiltindami namus su polistireniniu putplasčiu, turėsite galimybę sutaupyti net 12-33 % nuo šiltinimo kainos. Tai labai praktiška medžiaga, nes ją galima perdirbti ir pakartotinai naudoti. O jei dar ją sumalsite, bus galima panaudoti ir statybos pramonėje, kaip priedą prie betoninių skiedinių mišinių. Plokštes gaminame individualiai pagal pastatus. Galime gauti įvairiausius matmenis, nes polistireninis putplastis labai lengvai pjaustomas įvairiais dydžiais.

4.      Kaip vyksta šiltinimas?
- Pagrindo paruošimas (nuvalomi įvairūs nešvarumai);
Pagrindo gruntavimas;
- Cokolio profilių tvirtinimas (atrama padedanti tvirtinti izoliacines plokštes);
- Izoliacinių plokščių klijavimas;
- Plokščių sutvirtinimas smeigėmis;
- Armavimas;
- Gruntavimas prieš atliekant apdailos darbus;
- Apdailos darbai (apšiltintą polistirolį galima apdailinti plytelėmis).

5.      Išvados.
Ištyrus visas izoliacines medžiagas, priėjome išvadą, kad polistirenas nė kiek neatsilieka, o kai kuriose srityse net ir lenkia kitas medžiagas. Polistireninis putplastis yra ekologiškas, švarus ir neteršia aplinkos, yra atsparus aplinkos poveikiams ir ilgai laikosi. Dar viena puiki savybė, jog polistireninį putplastį visada galima atnaujinti, todėl tai yra labai praktiškas ir ekonomiškas medžiagos pasirinkimas. Dėl šių priežaščių, polistirolas tikrai užima ir užims aukštą poziciją gyvenamųjų pastatų šiltinime.